¿VOLS FORMAR PART DEL NOSTRE CLUB?
Diferents Grups d'edats i nivells (iniciació, provincial, autonòmic i nacional)
De dilluns a dissabte
Pavelló Municipal de Quart de Poblet i Pavelló Sant Onofre
645375481 CRISTINA
https://docs.google.com/forms/d/1QS1qE2Fx-JlLtr56Qy5ulKccSPh715PLsSBvXTKFQUw/edit
1ª FASE LLIGA IBERDROLA
El cap de semana del 15-16 de març se celebrará en Guadalajara la 1ª Fase de la Lliga Iberdrola en la que participará el nostre equip d´absolut.
¡ Molta sort !
PROVINCIAL COPA BASE CONJUNTS
El próxim día 10 de març se celebrará a Benissa la Fase provincial de conjunts Copa Base en el que participen 3 dels nostres conjunts.
¡ Molta sort !
<< Nuevo campo para texto >>
FASE AUTONÒMICA
CAMPIONAT D´ESPANYA NACIONAL BASE
INDIVIDUALS
El 9 de març se celebrará en Ontinyent la fase autonòmica classificatoria per al campionat d´espanya en la que participen 5 de les nostres gimnastes.
¡ Molta sort !
PROVINCIAL NACIONAL BASE
INDIVIDUAL
El próxim dumenge 3 de març se celebrarà a Almussafes la fase provincial
del individual Nacional Base on participen 5 de les nostres gimnastes.
RESULTATS
Paula Palomo_3ª classificada
Celia Serrano_3ª classificada
Aitana de la Concepción_11º classificada
¡ Enhorabona a totes !
03/03/2024
PROVINCIAL NACIONAL BASE PREBENJAMIN I BENJAMIN
PROVINCIAL JOCS ESPORTIUS
El disabte día 2 de març es celebrará a Oliva la fase provincial del C. E. Nacional base individual y la fase provincial del jocs esportius de la Comunitat Valenciana
RESULTATS
Julia Garreta_7ª classificada
Isabel Campos_ 5ª classificada
Conjunt alevi_ 3º classificat
Conjunt cadet_ 1º classificat
Noa Cano _6ª classificada
¡ Enhorabona a totes !
02/03/2024
TROFEO RÍTMICA INFANTADO
GUALAJARA
El disabte 10 de febrer va celebrar el club rítmica Infantado a Guadalajara el trofeo nacional on
participaren moltes de les nostres gimnastes.
RESULTATS
Alexis Cardo _2º classificat en pilota i 3º en corda
Claudia Moreno _ 2º classificada en pilota i 3ª en aro
Nerea Benedito _ 3ª classificada en pilota i 12ª en cinta
Julia Garreta _ 3ª classificada en ML
Isabel _ 2ª classificada en ML
Aitana de la Concepción _ 9ª classificada
Paula Muñoz _ 2ª classificada
Celia Serrano _ 4ª classificada
Adriana Lozano 12ª classificada
Conjunt brebenjami _ 1º classificat
Conjunt cadete _ 3º classificat
¡ Enhorabona !
10/02/2024
TROFEO L´ELIANA
El disabte día 3 es va celebrar a la Eliana el Trofeu aniversari de este club en el que participaren moltes de les nostres gimnastes
RESULTATS
Isabel _ 1º classifcada
Julia Garreta _ 2º classificada
Aitana de la Concepción _ 3º classificada
Ana Nazco _ 5º classificada
Paula Palomo _ 4º classificada
Adriana Lozano _ 5º classificada
Celia Serrano _ 1ª classificada
¡ Enhorabuena a todas !
03/02/2024
¡