BENVINGUTS  A  RÍTMICA  QUART  DE  POBLET

 

¿VOLS FORMAR PART DEL NOSTRE CLUB?

 

Diferents Grups d'edats i nivells (iniciació, provincial, autonòmic i nacional)

 

De dilluns a dissabte

Pavelló Municipal de Quart de Poblet i Pavelló Sant Onofre

645375481 CRISTINA

 

FORMULARI D´INSCRIPCIÓ 

 

                       TROFEU MEDITERRANI

El 20 de novembre se celebrarà en LLiria la primera fase del Trofeu Mediterrani

en el qual participen moltes de les nostres gimnastes.

 

¡MOLTA SORT A TOTES !

 

 

ÚLTIMA HORA....

 

 

CAMPIONAT D'ESPANYA

CONJUNTS BASE 

 

Del 9-13 de novembre se celebrarà a Jerez de la Frontera el Campionat d'Espanya Conjunts Base

en el qual participen moltes de les nostres gimnastes.

 

¡MOLTA SORT A TOTES!

 

 

MINUTAJE CAMPIONAT D´ESPANYA CONJUNTS BASE
Minutaje Campeonato de España conjuntos [...]
Documento Adobe Acrobat [1.4 MB]

 

 

 

FASE AUTONÒMICA

CONJUNTS ABSOLUT

COPA BASE INDIVIDUAL

 

El 5 de novembre se celebrarà a Alcoi la Fase Autonòmica de Conjunts Absolut

i Copa Base Individual en el qual participen moltes de les nostres gimnastes.

 

¡ Molta sort a totes!

 

 

ROTACIONS COPA BASE INDIVIDUAL + CONJUNTS ABSOLUT
ROTACIÓN COPA BASE IND Y CONJ ABSOLUTO [...]
Documento Adobe Acrobat [488.3 KB]

 

El 29-30 d´octubre se celebrarà en Baracaldo - Bilbao el "CAMPIONAT EUSKALGYM 2022" en el que participen moltes de les nostres gimnastes.

 

 ¡ MOLTA SORT A TOTS I TOTES |

 

 

ROTACIONS EUSKLAGYM 2022
EUSKALGYM -QUARTDEPOBLET.pdf
Documento Adobe Acrobat [289.4 KB]

 

TORNEIG CIUTAT DE MANISES

 

El 29-30 d´octubre se celebrarà en Manises el Torneig de Gimnàstica Rítmica en el que participen molte de les nostres gimnastes.

 

¡ Molta sort a totes !

 

 

TROFEU X ANIVERSARI

RÍTMICA QUART DE POBLET

 

El 15 -16 de octubre se celebrará el Trofeu X Aniversari del nostre club

en el complex poliesportiu  "El Perdiguer " en el Carrer Pintor Segrelles, 2 en el Barri del Crist (Mancomunitat Aldaia-Quart)

 

¡GRÀCIES A TOTS ELS PARTICIPANTS!

¡ GRÀCIES A TOTS ELS COL·LABORADORS!

¡GRÀCIES ALS PATROCINADORS!

 ¡GRÀCIES A l' AJUNTAMENT DE QUART DE POBLET!

¡GRÀCIES AL BARRI DEL CRIST!

¡ GRÀCIES A TOTES LES FAMÍLIES D' AQUEST CLUB!

 

SENSE VOSALTRES NO HAURIA POGUT SER AQUEST TROFEU TAN ESPECIAL

¡MIL GRÀCIES!

I A PER 10 ANYS MÉS

 

 

https://www.elmeridiano.es/mas-de-800-gimnastas-se-dan-cita-en-el-trofeo-nacional-x-aniversario-del-club-gimnasia-ritmica-quart-de-poblet/
 

 

FASE PROVINCIAL CONJUNTS ABSOLUT

INDIVIDUAL COPA BASE

El diumenge 23 d'octubre se celebrarà en Montforte del Cid la Fase provincial de

individuals Copa Base i conjunts d'absolut en el qual participen moltes de les nostres gimnastes.

 

¡MOLTA SORT A TOTES!

 

ROTACIONES COPA BASE INDIV + CONJUNTOS ABSOLUTO
ROTACIÓN COPA BASE IND + CONJUNTOS ABSOL[...]
Documento Adobe Acrobat [495.4 KB]

 

El 9 d´octubre se celebrarà en Reus el VI TROFEU CIUTAT DE REUS en el

que participarán moltes de les nostres gimnastes.

 

¡ MOLTA SORT A TOTES !

 

FASE AUTONÒMICA CONJUNTS NACIONAL BASE

 

El 8 d´octubre se celebrarà en Almussafes la fase autonòmica clasificatoria per als Campionats d´Espanya en el que participen 4 dels nostres conjunts.

 

¡ MOLTA SORT !

 

ROTACIONS AUTONÒMIC CONJUNTS NACIONAL BASE
ROTACIÓN AUTONÓMICO NACIONAL BASE CONJUN[...]
Documento Adobe Acrobat [462.2 KB]

 

FASE PROVINCIAL CONJUNTS NACIONAL BASE 

 

El 25 de setembre se celebrarà la primera fase classificatòria per al Campionat d'Espanya Nacional Base en el qual participen moltes de les nostres gimnastes.

 

RESULTATS

Conjunt benjamí 6º classificat

Conjunt infantil 6º classificat

Conjunt cadete 11º classificat

Conjunt juvemil 4º classificat

 

¡ ENHORABONA !

 

25/09/2022

 

 

TROFEU KAYMA

 

El  17 de setembre se celebrarà a Aspe el primer trofeu d'aquesta temporada

en el qual participen moltes de les nostres gimnastes.

 

RESULTATS

Conjunt benjamí base 2º classificat

Conjunt aleví absolut 2º classificat

 

¡  ENHORABONA A TOTES !

 

17/09/2022

CAMPIONAT D'ESPANYA EQUIPS ABSOLUT

Laura León Mayorga 4º classificada amb l'equip de primera categoría del club Almara de Burjassot amb la seua companya Alba Justicia.

Enhorabona per tan meravellosa clasificació

 

 

II GRAND PREMIUM PLATJA D´ARO

 

Del 30 de juny al 3 de juliol es celebrà a Platja d´Aro el " II GRAND PREMIUM PLATJA D´ARO " de gimnàstica Rítmica

en el que participaren més de 450 gimnastes de 20 països.

Les nostres gimnastes van obtindre uns grans resultats, guanyant un total de 26 medalles per al nostre club.

 

ENHORABONA A TOTES

 

CAMPIONAT D'ESPANYA INDIVIDUAL ABSOLUT I AUTONOMIAS

 

Del 22 al 26 de juny se celebrarà a Orense el Campionat d'Espanya individual Absolut

en el qual participarà la nostra gimnasta Claudia Moreno de 1º Categoría obtinguent una 15º possició.

 

 

¡ ENHORABONA !

 

25/06/2022

 

 

 

CAMPIONAT D'ESPANYA GIMNÀSTICA RÍTMICA MASCULINA

 

Del 22 al 26 de juny se celebrarà a Orense el Campionat d'Espanya de Gimnàstica rítmica masculina

en el qual participarà el nostre gimnasta Alexis Cardo.

 

RESULTATS

ALEXIS CARDO

CATEGORIA BENJAMÍN

CAMPIÓ D'ESPANYA

Campió d´Espanya en ML + Campió d´Espanya en pilota + Campió d´Espanya en la general

 

¡ ENHORABONA !

23/06/2022

 

 

 

TROFEU INTERCLUBS 1ª FASE

 

El diumenge 19 de juny es celebrà a La Pobla de Vallbona la 1ª Fase del Trofeu Interclubs

en la que han participat algunes de les nostres gimnastes.

 

ENHORABONA A TOTES

 

AUTÓNOMIC TROFEU FEDERACIÓ BÀSIC DUOS I TRIOS

AUTONÒMIC TROFEU COMUNITAT VALENCIANA DE CONJUNTS

AUTÒNOMIC TROFEU GIMNÀSTICA DE GRUP FEDERADA

 

El pròxim disabte día 18 de juny se celebrará en Sueca la Fase Autònomica del Trofeu Federació bàsic, Trofeu Comunitat Valenciana de conjunts i Trofeu de grup federat en el que participen moltes de les nostres gimnastes.

 

¡ MOLTA SORT A TOTES !

 

 

 

AUTONÒMIC TROFEU FEDERACIÓ INDIVIDUAL FEMENÍ, MASCULÍ

I EQUIPS BÀSIC I MITJÀ

 

El pròxim día 11-12 de juny se celebrará en Xàbia el la Fase Autonòmica del Trofeu Federació  individual equips bàsic

i  mitjà en el que participen moltes de les nostres gimnastes.

 

¡ Molta sort a totes !

 

 

 

PROVINCIAL TROFEU FEDERACIÓ INDIVIDUAL FEMENÍ, MASCULÍ

I EQUIPS BÀSIC I MITJÀ

 

El pròxim día 5 de juny se celebrará en Cullera el Trofeu Federació  individual equips bàsic

i  mitjà en el que participen moltes de les nostres gimnastes.

 

RESULTATS

Equip aleví bàsic_ 11º classificat

Equip aleví avançat 1 _ 1º classificat

Equip aleví avançat 2 _ 2º classificat

Carla Rodriguez infantil bàsic_ 10º classificada

Leyre Rodriguez_ cadet mitjà_ 1º classificada

Adriana Lozano_ juvenil mitjà_

 

¡ ENHORABONA A TOTES !

 

 

 

TROFEO FEDERACIÓN BÁSICO DUOS Y TRIOS

TROFEO COMUNIDAD VALENCIANA DE CONJUNTOS

TROFEO GIMNASIA DE GRUPO FEDERADA E INDIVIDUAL NIVEL AVANZADO

 

El próximo día 4 de junio se celebrará en Buñol el Trofeo Federación en el que

participan muchas de Nuestras gimnastas.

 

RESULTADOS

Conjunto prebenjamín N2_ 3º clasificado

Conjunto alevín open_ 1º clasificado

Conjunto infantil N2_ 3º clasificado

Conjunto infantil N1_ 4º clasificado

Conjunto cadete N1_ 3º clasificado

Conjunto juvenil N1_ 3º clasificado

Conjunto juvenil N2_ 1º clasificado

 

¡ ENHORABUENA A TODAS !

 

4/6/2022

 

 

FASE AUTONÓMICA EQUIPOS ABSOLUTO

El 28 de Mayo se celebrará en Xirivella la Fase Autonómica del Campeonato de España de equipos

en el que participa nuestro equipo alevín.

 

RESULTADOS

Equipo alevín_ 7º clasificado

 

¡ ENHORABUENA !

 

 

TROFEO ESCUELAS CARLET

El sábado 21 de mayo se celebrerá en Carlet el Trofeo de escuelas en el que participan muchas de nuestras gimnastas.

 

RESULTADOS

Julia Garreta_ 2ª clasificada

Conjunto minibenjamín_1º clasificado

Alejandra Guillem_ 2ª clasificada

Noa Jorques_ 3º clasificada

Leyre Rodriguez_ Exhibición

 

¡ ENHORABUENA A TODAS !

 

21/05/2022

 

FASE AUTONÓMICA INDIVIDUAL ABSOLUTO

MASCULINO Y FEMENINO

El 21 de Mayo se celebrará en Gandia la Fase autonómica del Campeonato de España individual absoluto en el que participan Alexis Cardo, Ainhoa Gómez, Laura León y Claudia Moreno.

 

¡Mucha suerte!

 

 

TROFEO MEDITERRÁNEO

El 14 de Mayo se celebrará en Alberic el Trofeo Mediterráneo en el

que participan muchas de nuestras gimnastas.

 

RESULTADOS

Conjunto cadete Nacional Base_1º clasificado

Conjunto juvenil Federación_ 1º clasificado

Duo benjamin_1º clasificado

Equipo alevín _4º clasificado

Equipo infantil _4º clasificado

 

 

¡ Enhorabuena!

 

14/05/2022

 

 

2ª FASE LIGA IBERDROLA

El 14 y 15 de Mayo se celebrará en Oviedo la 2ª Fase de la LIGA IBERDROLA 3ª división en la que participa nuestro equipo formado por Claudia Moreno, LAura León, Paula MUñoz, Celia Serrano y Ainhoa Gómez.

 

RESULTADOS

Claudia Moreno ML_1ª clasificada

Claudia Moreno_pelota_7ª clasificada

Paula Muñoz_cuerda_4ª clasificada

Laura León_mazas_14ª clasificada

Laura León_aro_9ª clasificada

Laura León_cinta 14ª clasificada

Clasificación general final Liga Iberdrola 3ª división_ 7ª clasificadas

 

¡ Enhorabuena!

 

15/05/2022

 

FASE PROVINCIAL EQUIPOS ABSOLUTO

 

El 8 de Mayo se celebrará en Benidorm la Fase provincial del C.E. de equipos absoluto en el que participan Noelia Barberá, María Capuz, Lucia López, Laura Léon, Ainhoa Gómez y Ruth de la Guia

 

RESULTADOS

Equipo alevín_4º clasificadas

Equipo junior_6ª clasificadas

Equipo senior_11ª clasificadas

 

¡Enhorabuena!

 

8/05/2022

 

 

FASE PROVINCIAL INDIVIDUAL ABSOLUTO

MASCULINO Y FEMENINO

El 7 de Mayo se celebrará en Benidorm la fase provincial del C. E. indivudual absoluto en el que participan

Alexis Cardo, Ainhoa Gómez, Laura León y Claudia Moreno.

 

RESULTADOS

Alexis Cardo_benjamín_ML_2º clasificado

Alexis Cardo_benjamín_pelota_2º clasificado

Alexis Cardo_clasificación general benjamín_2º clasiicado

Ainhoa Gómez_alevín_Ml_3ª clasificada

Ainhoa Gómez_alevín_aro_4ª clasificada

Ainhoa Gómez_alevín_mazas_5ª clasificada

Ainhoa Gómez_clasificación general alevín_5ª clasificada

Laura León_senior_aro_3ª clasificada

Laura León_senior_mazas_1ª clasificada

Laura León_senior_aro_3ª clasificada

Laura León_senior_cinta_3ª clasiicada

Laura León_clasificación general senior_2ª clasificada

Claudia Moreno_1ª categoría_pelota_2ª pelota

Claudia Moreno_1ª categoría_aro_2ª clasificada

Claudia Moreno_1ª categoría_cinta_4ª clasificada

Claudia Moreno 1ª categoría_mazas_2ª clasificada

Claudia Moreno_clasificación general 1ª categoría_2ª clasificada

 

¡ ENHORABUENA A TODAS!

 

07/05/2022

 

 

El domingo 24 de abril se celebrará en Carlet la primera fase del Trofeo Mediterráneo

en el que participan muchan de nuestras gimnastas.

 

RESULTADOS

 

Del 20 al 24 de Abril se celebrará en Zaragoza el Campeonato de España individual Absoluto

en el que participa nuestra gimnasta Celia Serrano.

 

RESULTADOS

Celia Serrano_ juvenil 2005-2006_119 clsificada

 

¡ Enhorabuena!

 

23/04/2022

 

ENCUENTRO ESCUELAS DE GIMNASIA RÍTMICA

QUART DE POBLET

 

El sábado día 9 de abril por la tarde se celebrará en el Pabellón Municipal de Quart de Poblet un encuentro de todas

las escuelas de gimnasia rítmica de nuestra localidad.

 

 

 

ROTACIONES ENCUENTRO ESCUELAS DE GIMNASIA QUART DE POBLET
ROTACIONES ENCUENTRO QUART definitivas.p[...]
Documento Adobe Acrobat [97.7 KB]

 

FASE AUTONÓMICA JOCS ESPORTIUS

 

El próximo domingo día 10 de abril se celebrará en La Pobla de Vallbona la fase autonómica de Jocs Esportius en la que participan much@s de nuestras gimnastas.

 

¡ MUCHA SUERTE !

 

 

ROTACIONES AUTONÓMICO JOCS ESPORTIUS
AUTONOMICO JOCS ESPORTIUS GR 2022[119889[...]
Documento Adobe Acrobat [76.5 KB]

 

2ª FASE PROVINCIAL JOCS ESPORTIUS

VALÈNCIA I CASTELLÓ

 

El próximo sábado día 9 de abril se celebrará en La Pobla de Vallbona la 2ª fase del provincial Jocs esportius en el que participan vari@s de nuestras gimnastas.

¡ MUCHA SUERTE !

 

 

ROTACIONES 2ª FASE PROVINCIAL JOCS
2ª FASE PROVINCIAL JOCS ESPORTIUS GR VAL[...]
Documento Adobe Acrobat [75.2 KB]

TROFEO ESCUELAS DE GIMNASIA RÍTMICA

 

El sábado día 2 de abril se celebrará en Xeraco el TROFEO DE GIMNASIA RÍTMICA

en el que participan las gimnastas de nuestra escuela.

Preparando el futuro................

 

RESULTADOS

Conjunto baby 3º clasificado

Conjunto mini 2º clasificado

Julia 1ª clasificada

Isabel 4ª clasificada

Alejandra 2ª clasificada

Trio 2º clasificado

 

¡ ENHORABUENA!

 

2/04/2022

 

 

1ª FASE LIGA IBERDROLA

El próximo fin de semana 2-3 de Mayo se celebrará en Almussafes la primra fase de la Liga Iberdrola en el que participará el equipo de Quart de Poblet formado por Paula Muñoz, Celia Serrano, Ainhoa Gómez, Claudia Moreno y Laura león.

 

RESULTADOS

                                                                    Claudia Moreno 1ª clasificda en ML

                                                                                            4ª clasificada en aro

                                                                                            14ª clasiicada en pelota

                                                                       Paula Muñoz 11ª clasificada en cuerda

                                                                       Laura León 2ª clasificada en cinta

                                                                                        13ª clasificada en mazas

                                                                        Equipo 5º clasificado en la general

 

¡ ENHORABUENA!

 

3/4/2022

 

 

CONTROL COMPETICIÓN

LIGA IBERDROLA

Los días 26 y 27 de Marzo se celebrará en Huesca el "CONTROL DE LA LIGA IBERDROLA" en el que participará

nuestro equipo formado por Laura León, Claudia Moreno, Celia serrano, Ainhoa Gómez y Paula Muñoz.

RESULTADOS

EQUIPO QUART DE POBLET 7º clasificado

y acceso a la

3º división de la LIGA IBERDROLA

 

¡ ENHORABUENA !

 

26/03/2022

 

 

FASE PROVINCIAL Y AUTONÓMICA

CAMPEONATO DE ESPAÑA

 BASE INDIVIDUAL

 

El 27 de Marzo secelebrará en Ontinyent la fase provincial y autonómica de individuales Base en el que participan

varias de nuestras gimnastas.

 

RESULTADOS

Nere Cardo _infanil_14º clasificada Fase Provincial_21º clasificada Fase Autonómica

Angela Paricio_infantil_12º clasificada Fase provincial_19º clasificada Fase Autonómica

Celia Serrano_juvenil_8º clasificada Fase Provincial_13º clasificada Fase Autonómica

 

¡ ENHORABUENA !

 

27/03/2022

 

 

FASE PROVINCIAL Y AUTONÓMICA

CAMPEONATO DE ESPAÑA 

 CONJUNTOS COPA BASE

 

El 26 de Marzo se celebrará en Ontinyent la fase provincial y autonómica del Campeonato de Copa Base Conjuntos en el que participan muchas de nuestras gimnastas.

 

RESULTADOS

Conjunto infantil COPA BASE_3º clasificado Fase Provincial_7º clsificado Fase Autonómica

Conjunto juvenil COPA BASE_8º clasificado Fase Provincial_13º clasificadas Fase Autonómica

 

¡ENHORABUENA !

 

26/03/2022

 

 

 

JOCS ESPORTIUS COMUNITAT VALENCIANA

GIMNÁSTICA RÍTMICA

El pròxim día 26 de març se celebrarà en el Pavelló Municipal de Quart de Poblet els

"JOCS ESPORTIUS COMUNITAT VALENCIANA"

en el qual participen moltes de les nostres gimnastes.

 

RESULTATS

Alexis Cardo_benjamin_1º clasificado

Ariadna Palencia_2º clasificada

Conjunto prebenjamin_exibición

Conjunto infantil_3º clasificado

Conjunto cadete_1º clasificado

 

¡Enhorabona!

 

26/03/2022

 

TROFEO CLUB KAYMA

 

 

El próximo sábado día 5 de Marzo se cebrará en el Polideportivo Municipal de Aspe el " X Torneo Base individual y Copa Base Conjuntos Club Kayma" en el que participan muchas de nurestras gimnastas.

 

RESULTADOS

Conjunto juvenil base_ 3º clasifiado

Conjunto cadete base_3º clasificado

Conjunto infantil base_ 4º clasificado

 

¡ ENHORABUENA !

 

5/03/2022

 

 

III TROFEU GAEE

ANDORRA

El próximo sábado día 5 de Marzo se celebrará en Andorra el "III TROFEU GAEE" en el que participan muchas de nuestras gimnastas.

 

RESULTADOS

Alexis Cardo_2º clasificado

Celia Serrano_1º clasificada

Claudia Moreno_2º clasificada en pelota_3º en aro

Angela Paricio_6º clasificada

Nerea Cardo_8º clasificada

Paula Muñoz 3º cuerda

Ainhoa Gómez_1º mazas_3º en ML

 

¡ ENHORABUENA !

 

5/3/2022

 

 

TORNEO RITMICA ALICANTE

El próximo sábaso 19 de febrero se celebrará en Alicante el " TORNEO RITMICA ALICANTE" en el que participan muchas de nuestras gimnastas.

 

RESULTADOS

 

CELIA SERRANO_juvenil base 3º clasificada

ANGELA PATRICIO_infantil base

NEREA CARDO_infantil base

CLAUDIA MORENO_1º categoria mazas

CLAUDIA MORENO_ 1º categoria aro

CLAUDIA MORENO _1º categoria pelota

AINHOA GÓMEZ_ alevín absoluto aro

AINHOA GÓMEZ_ alevín absoluto ML

AINHOA GÓMEZ_alevín mazas

ALEXIS CARDO_ benjamín absoluto

LAURA LEÓN_senior absoluto mazas

LAURA LEÓN_senior absoluto cinta

LAURA LEÓN _senior absoluto aro

LAURA LEÓN_ senior mazas

 

CONJUNTO CATEDETE COPA BASE

CONJUNTO JUVENIL COPA BASE

 

¡ ENHORABUENA A TOD@S !

 

19/02/2022

 

 

Versión para imprimir | Mapa del sitio
© Cristina Sanchis Gisbert

Página web creada con IONOS Mi Web.