¿VOLS FORMAR PART DEL NOSTRE CLUB?

 

Diferents Grups d'edats i nivells (iniciació, provincial, autonòmic i nacional)

 

De dilluns a dissabte

Pavelló Municipal de Quart de Poblet i Pavelló Sant Onofre

645375481 CRISTINA

 

https://docs.google.com/forms/d/1QS1qE2Fx-JlLtr56Qy5ulKccSPh715PLsSBvXTKFQUw/edit

CAMPUS VERANO 2024

¡¡Inscripciones Abiertas!!

 

CAMPIONAT D´ESPANYA NACIONAL BASE INDIVIDUAL

Del 9 al 14 d´abril se celebrarà a Castelló el Campionat d´Espanya Nacional Base Individual en el que participen Julia Garreta, Isabel Campos, Paula Palomo i Celia Serrano.

 

¡ ¡MOLTA SORT A TOTES !

 

 

1ª FASE LLIGA IBERDROLA

El cap de semana del 15-16 de març se celebrarà a Guadalajara la 1ª Fase de la Lliga Iberdrola en la que participará el nostre equip d´absolut.

 

RESULTATS

Claudia Moreno_2é en pilota

Claudia Moreno_ 2é en maces

EQUIP IBERDROLA_6é classificat

 

¡ ENHORABONA!

 

15/03/2024

 

PROVINCIAL INDIVIDUAL ABSOLUT MASCULI

 

El 23 de març es va celebrar a La Pobla de Vallbona la fase provincial del Campionat d´Espanya absolut masculi en el que va participar el nostre gimnasta Alexis Cardo.

 

RESULTATS

Alexis Cardo_1é CLASSIFICAT EN LA GENERAL

1é classificat en aro

2é classificat en corda

 

¡ ENHORABONA ! 

 

23/03/2024

 

 

JOCS ESPORTIUS COMUNITAT VALENCIANA

El disabte 23 de març les nostres gimnastes van participar  en la Fase Provincial de Jocs Esportius de la Comunitat Valenciana.

 

RESULTATS

Conjunt aleví_3é classificat

Conjunt cadet_ 1é classificat

Noa Cano_ 6é classificada

 

¡ ENHORABONA !

 

23/03/2024

PROVINCIAL COPA BASE CONJUNTS

CONTROL COPA D´ESPANYA

El próxim día 10 de març se celebrará a Benissa la Fase provincial de conjunts Copa Base en el que participen 3 dels nostres conjunts.

 

RESULTATS

Conjunt prebenjamí_6é classificat

Conjunt aleví_6é classificat

Conjunt cadete_ 7é classificat

 

CONTROL COPA D´ESPANYA

Conjunt infantil absolut_2é classificat

Representará a la nostra comunitat en la Copa d´Espanya de conjunts

 

¡ ENHORABONA A TOTES !

 

10/03/2024

 

<< Nuevo campo para texto >>

FASE AUTONÒMICA

CAMPIONAT D´ESPANYA NACIONAL BASE 

INDIVIDUALS

El 9 de març se celebrará  en Ontinyent la fase autonòmica classificatoria per al campionat d´espanya en la que participen 5 de les nostres gimnastes.

 

RESULTATS

CLASSIFICADES PER AL CAMPIONAT D´ESPANYA

Julia Garreta

Isabel Campos

Paula Palomo

Celia Serrano_Subcampiona Autonómica

 

¡ ENHORABONA !

 

09/03/2024

 

 

PROVINCIAL NACIONAL BASE

INDIVIDUAL

El próxim dumenge 3 de març se celebrarà a Almussafes la fase provincial

del individual Nacional Base on participen 5 de les nostres gimnastes.

 

 RESULTATS

Paula Palomo_3ª classificada

Celia Serrano_3ª classificada

Aitana de la Concepción_11º classificada

 

¡ Enhorabona a totes !

 

03/03/2024

 

PROVINCIAL NACIONAL BASE PREBENJAMIN I BENJAMIN

PROVINCIAL JOCS ESPORTIUS

El disabte día 2 de març es celebrará a Oliva la fase provincial del C. E. Nacional base individual y la fase provincial del jocs esportius de la Comunitat Valenciana

 

RESULTATS

Julia Garreta_7ª classificada

Isabel Campos_ 5ª classificada

Conjunt alevi_ 3º classificat

Conjunt cadet_ 1º classificat

Noa Cano _6ª classificada

 

¡ Enhorabona a totes !

 

02/03/2024

 

TROFEO RÍTMICA INFANTADO

GUALAJARA

El disabte 10 de febrer va celebrar el club rítmica Infantado a Guadalajara el trofeo nacional on

participaren moltes de les nostres gimnastes.

 

RESULTATS

Alexis Cardo _2º classificat en pilota i 3º en corda

Claudia Moreno _ 2º classificada en pilota i 3ª en aro

Nerea Benedito _ 3ª classificada en pilota i 12ª en cinta

Julia Garreta _ 3ª classificada en ML

Isabel _ 2ª classificada en ML

Aitana de la Concepción _ 9ª classificada

Paula Muñoz _ 2ª classificada

Celia Serrano _ 4ª classificada

Adriana Lozano 12ª classificada

Conjunt brebenjami _ 1º classificat

Conjunt cadete _ 3º classificat

 

¡ Enhorabona !

 

10/02/2024

 

 

 

 

TROFEO L´ELIANA

 

El disabte día 3 es va celebrar a la Eliana el Trofeu aniversari de este club en el que participaren moltes de les nostres gimnastes

 

RESULTATS

Isabel _ 1º classifcada

Julia Garreta _ 2º classificada

Aitana de la Concepción _ 3º classificada

Ana Nazco _ 5º classificada

Paula Palomo _ 4º classificada

Adriana Lozano _ 5º classificada

Celia Serrano _ 1ª classificada

 

¡ Enhorabuena a todas !

 

03/02/2024

 

 

 

¡

 

Versión para imprimir | Mapa del sitio
© Cristina Sanchis Gisbert

Página web creada con IONOS Mi Web.